הרצאת העשרה "סדר בבית/סדר בחיים"

ההרצאה מיועדת לארגונים, חברות, עמותות, ארגונים חברתיים, חוגי בית וכל גוף המעוניין להציע הרצאת העשרה במסגרת כנסים, ימי למידה /עיון, פעילות רווחה או ערבי גיבוש.  

הרצאה פרקטית, מהנה וקולחת שחושפת את הקהל לשיטת הסידור היפנית  KonmariTM (קונמארי) שזכתה להכרה עולמית, ושינתה את כל מה שאנשים חושבים על סדר וארגון בבית ובמשרד.

בהרצאה משולבים סיפורי לקוחות, תמונות וסרטונים של "לפני ואחרי", שמהווים השראה ועושים חשק להסתער על הבית ולהתחיל לסדר.

בין הנושאים המועברים: 

שיטת KonmariTM לסידור הבית והמשרד

גישה חדשה ופורצת דרך למיון ואחסון חפצים בבית והמשרד. 

מארי קונדו, מי שפיתחה את השיטה, נבחרה לאחת ממאה הנשים המשפיעות בעולם על ידי המגזין האמריקאי TIME. ספרי ההדרכה שלה נמכרו כבר בלמעלה מ – 10 מיליון עותקים ותורגמו ל – 12 שפות. סידרה בכיכובה, שעלתה בנטפליס בשנת 2018, זכתה גם היא להצלחה גלובלית. 

בבסיס השיטה נמצאת האמונה שלאנשים מגיע לחיות חיים שיש בהם שמחה, והיא מחויבת להציע את הכלים הפשוטים והאפקטיבים על מנת להגיע לשם.

מעט עליי

אני יועצת מוסמכת של שיטת KonMariTM (קונמארי) היפנית לסידור הבית, פסיכותרפיסטית ומאמנת אישית אדלריאנית. מחלוצות יועצות השיטה בישראל, מלווה לקוחות בתהליכי סידור פרטניים, מרצה ומלמדת את השיטה במרחב הפיזי ובאון ליין.

בעברי עסקתי בייעוץ לחדשנות באחת מהחברות המובילות בישראל לחשיבה יצירתית (חברת SIT), בייעוץ אסטרטגי ושיווקי בחברות ישראליות ובינלאומיות, בניהול מוצר וביחסי ציבור.

השכלתי האקדמית כוללת: תואר ראשון בתקשורת וניהול, תואר שני בניהול השיווק MA Marketing Management ותואר שני בטיפול בתנועה M.A.A.T

הגישה שפיתחתי – Tidying Therapy, משלבת בתוכה את שיטת קונמארי יחד עם תהליכי אימון  מנטליים ורגשיים שעולים באופן טבעי בעבודת הסידור. השילוב הזה מאפשר ללקוחות לא רק לעשות סדר יסודי בבית – בעזרת מיון ואחסון אפקטיבי, אלא לזכות להכיר את עצמם יותר, ולדייק את מה שחשוב להם בחיים.
דילוג לתוכן