תודה רבה לכל הנרשמים
שהחליטו לעשות סדר בבית
ולתרום ציוד למשפחות בקו הלחימה!

תודה לכל הנרשמים
שהחליטו לעשות סדר בבית
ולתרום ציוד למשפחות בקו הלחימה!

הקורס הדיגיטלי "סדר בבית – סדר בחיים"
ניתן לרכישה כעת ב-50% הנחה

הקורס הדיגיטלי "סדר בבית – סדר בחיים"
ניתן לרכישה כעת ב-50% הנחה

*בתוקף עד 30.11.23

מתגייסים למען תושבי קו הלחימה

קצת על ™TIDYING THERAPY

דנה הורוביץ שחר
יועצת לסידור הבית, פסיכותרפיסטית ומאמנת אישית.

™Tidying Therapy, הגישה ודרך העבודה שפיתחתי, מאפשרת לאנשים ללמוד להיות מסודרים יותר ולעשות בחירות מודעות בכל הנוגע לחפצים שיש להם בבית.  

בעבודה שלי אני שואבת השראה ומשלבת בין שתי שיטות עיקריות, שמטרתן להביא לרווחה אישית, לסדר בבית ולסדר בחיים:

שיטת קון מארי היפנית לסידור הבית, שיטה שזכתה להכרה עולמית ומציעה דרך ייחודית למיגור הבלגן ובחירה מודעת של החפצים שמכניסים הביתה. את ההסמכה הרשמית שלי כיועצת בשיטה קיבלתי לפני למעלה מארבע שנים ומאז אני פועלת במרץ להפצתה באמצעות תהליכי ליווי פרטניים, הרצאות וסדנאות במרחב הפיזי ובאון ליין.  

הפסיכותרפיה האדלריאנית, גישה טיפולית שמבוססת על הפסיכולוגיה שפתח הד"ר אלפרד אדלר, שחקר את טבע האדם והציע דרך הסתכלות פרקטית ואופטימית להבנת דרך ההתנהלות שלנו בחיים.

בוגרות הקורס מספרות

כאבא לארבעה ילדים שכל חייו היה אדם לא מאוד מסודר, דנה הצליחה להשריש בי ארגון מחדש של הבית בזכות המסירות הלא מתפשרת ולא רק להנביט... לי ולארבעת ילדיי, מרמת הנדסת החשיבה הארגונית בראש כשמתנהלים בתוך בית, עד רמת הקופסה הקטנה שהביאה במיוחד להתאימה ...למגירה שבמיוחד.... כמו שמבינים שסדר והשמירה עליו, זה תנאי הכרחי לחיים נוחים ועד שלא מטמיעים את זה, סובלים מזה, כך מבינים את גודלה של המשמעות של העשייה שלה יותר ויותר. ואת המשמעות שלך בחיינו... מי שפגש ותיקן בזכות דנה, בטוח יתחבר למה שכתבתי. ומי שטרם הכיר, יש לו הזכות לעבור תהליך מרומם.. .. בארגון בית
לוידר קבלנים
לוידר קבלנים
2022-03-17
הקורסים של דנה שינו את כל מה שחשבתי על סדר וארגון! אני בחורה מסודרת, וגיליתי שאני עושה את זה לא נכון. הקורס הדיגיטלי החדש בנוי פשוט מעולה – השיעורים ממוקדים, פרקטיים ומהנים, ומעבר לתאוריה יש גם המון דוגמאות מהשטח, משהו שנתן לי את האמונה שאני יכולה לעשות את זה גם בבית שלי. דנה היא גם מטפלת רגשית ומאמנת אישית, וההתייחסות שלה בקורס לכל התהליכים הפסיכולוגיים שעולים בזמן הסידור אפשרה לי להיפרד בקלות רבה יותר מחפצים ולהבין מה חשוב לי בחיים. בהחלט קורס שעושה סדר בבית וסדר בחיים!
Idit Alexandrovitz
Idit Alexandrovitz
2022-03-16
הקורס של דנה תורם המון! התהליך שעברתי אפשר לי להיגמל מאגרנות מיותרת ולהיפרד סופית ממה שמיותר בעיני בחיי. התחלתי להתנהל אחרת ובצורה מאורגנת ומודעת. אני גם חושבת אחרת על הקניות! הדברים שלמדתי – שלבי המיון, הארגון בארונות, שיטות הקיפול והאחסון הביאו לשינוי ממשי בחיי, עקב העדר אסטרטגיות וטקטיקות מספקות בעבר. עדיין לא סיימתי את כל הבית הגדול שלי, אבל אני צועדת בדרך בביטחה ומרגישה הרבה יותר מדויקת בבחירות שאני עושה. שיטת הלימוד של דנה היא עניינית, מאורגנת, ונעשית בנעימות, חביבות והכלה. יישר כוח! תודה רבה!!
Daphna Cohen
Daphna Cohen
2022-03-15
נהדרת!!!
ran shahar
ran shahar
2022-03-15
דילוג לתוכן