השראה

צרו עימי קשר:

להנאתכם, בדף זה תוכלו למצוא קישורים למאמרים מקצועיים, ספרים וסרטונים מעוררי השראה:

Outliers: The Story of Success / Malcolm Gladwell

ספר עיון של העיתונאי מלקולם גלדוול, שדן בשאלה מה הופך אנשים למצוינים וכיצד מייצרים הצלחה. טענתו של גלדוול היא שבנוסף לאינטליגנציה ושאפתנות ישנם גורמי השפעה נוספים, ביניהם השתייכות לתרבות מסוימת, שנת לידה ומספר שעות האימון המוקדשות לעיסוק באותו המקצוע.

גלדוול מתקף את התאוריה שלו באמצעות סקירה מרתקת של הדרך שעשו אנשים וגופים מצליחים בעולם כגון להקת הביטלס, ביל גייטס ועוד.

7 habits of highly effective people / Stephen R.Covey

בספר זה מציג סטיבן קובי גישה הוליסטית משולבת, שבמרכזה עקרונות לפתרון בעיות אישיות ומקצועיות. קובי מציע דרך לחיים מתוך הגינות וכבוד אנושי - עקרונות המעניקים לנו את הביטחון הנחוץ כדי להסתגל לשינויים, וכן את התבונה והכוח לנצל את ההזדמנויות שהשינוי פותח בפנינו.

Now, discover your strengths / Marcus Buckingham

חוקרים ממכון המחקר העולמי גאלופ מעלים בספר מהפכני ומעורר מחשבה זה תוכנית חדשנית שנועדה לסייע לקוראים לזהות את הכישרונות שלהם, לפתח אותם ולהופכם לחוזקות - נכסים שיישארו בידיהם לכל אורך חייהם. הספר מציע כלי מעולה ואמין שביכולתו לסייע לכל אחד ואחת מאתנו להגיע להישגים מרשימים בתחום האישי, המקצועי והארגוני.

אושר אפשרי / דר' טל בן שחר

בספרו מתייחס ד"ר שחר לתופעת הפרפקציוניזם ולמחיר היקר אותו משלמים אנשים המחזיקים בדרך חשיבה זו. שחר מציע חלופה - דרך אופטימלית ומציאותית לחיות את החיים, מבלי לוותר על מטרות שאפתניות והרצון להגיע להישגים משמעותיים. 

ספר נהדר למי שמבקש (אבל מת מפחד) "להיגמל" מהנטייה, ההרסנית לעתים, לשלמות. 

לומדים זוגיות / דר' זיוית אברמסון
דנה הורוביץ        052-3309999       danale4@yahoo.com
  • LinkedIn - White Circle
כל הזכויות באתר זה שייכות לדנה הורוביץ / האתר עוצב ע"י SITIX