לקוחות מספרים

בעולם יש אנשים שחולמים, ובעולם יש אנשים שעושים. אצל דנה - יש אנשים שהם גם חולמים וגם עושים.

 

דנה היא מאמנת מקצועית שאינה מתפשרת. בעזרת שני תהליכי האימון שעברתי איתה, למדתי לקבוע לעצמי כיצד ייראו חיי, מי האנשים שיהיו סביבי, מהן המלחמות שלי ומהם הדברים שעליהם אני פשוט מוותרת. העבודה נעשתה בצורה מובנית וממוקדת, בהתאם למטרות שהגדרנו בתחילת התהליך. הרווח היה כפול: לא רק שהשגתי את המטרה לשמה הגעתי לאימון, אלא גם בתחומים אחרים נוספים בחיי חל שינוי מהותי.   

צריך להיות אדם מיוחד מאד על מנת להכיל אנשים אחרים, אבל צריך להיות עוד יותר מיוחד כדי לעזור לאנשים לשנות את העולם עם ידיהם שלהם. תודה דנה. 

 

הגר, 27, מנהלת שיווק בקרן הון סיכון

צרו עימי קשר:

The work with Dana through the Adlerian approach was about learning to map and travel through my own internal landscape of hopes, desires and passions; acknowledging my internal voices and daring to believe that through my own resources I can make my dreams achievable.

 

Dana accompanied me as I took each step towards turning my passions into concrete actions to be performed towards achieving them whilst clearly leaving me in command - enabling me to apply a mixture of hope, reason, knowledge, trust in myself, self-acceptance, increased awareness and being my own hero by learning to combat - but not banish - those inner fears and negative voices that accompany us all along.

 

One year later, there are still no short cuts to these personal achievements. However, equipped with a new inner voice and a set of practical tools, I proceed towards living my dreams and passions.    

Thanks Dana.

 

 

Moshe, 71, Business Development

מבנה האימון, השיטתיות, ההכנה למפגשים והעבודה במהלך השבוע אפשרו לי לעבור כברת דרך ולראות תוצאות בשטח. השקט והשלווה של דנה אפשרו לי להרגיש חופשיה לדבר ולפתוח נושאים לא פשוטים ואף כואבים.

תודה!

 

הדר, 40, מנהלת שיווק

הגעתי לאימון אצל דנה על מנת לעבוד על מספר נושאים שהרגשתי שאני לא מתקדמת בהם ובראשם זוגיות.
יחד קבענו מטרות, דרכים ליישום ובחנו מכשולים שעיכבו אותי. במהלך האימון התקדמתי מאוד במטרות שהצבתי, כמו גם בנושאים שעלו תוך כדי ודרשו התייחסות. לפעמים היה קשה, לפעמים מצחיק אבל בעיקר מספק. תודות לדנה.

דנה מקשיבה, תומכת, יודעת על מה לשים את הדגש, ומצליחה לזקק מתוך שלל הנושאים הנאמרים במהלך השיחה את הנקודות העיקריות. הפגישות, על אף שהיו מובנות וממוקדות מטרה, הותאמו לקצב שלי והתנהלו באופן נעים ואמפטי, מה שאפשר לי לקבל החלטות טובות ומקדמות עבורי.

 

רחלי, 31, רו"ח 

 
 

הודעתך נשלחה בהצלחה